Wasze opinie - Akademia Uśmiechu

Wasze opinie

6 komentarzy Dodaj

Komentuj...
 1. B
  Super film o sprzątaniu, zbieraniu baterii a na końcu ta praca dzieci z tymi walkami i malowaniem. Te panie mają fajne pomysły i widać że chce im się robić coś fajnego aby nasze dzieci się nie budziły. Oby tak dalej! Jestem bardzo zadowolona i dumna.ze moje dziecko chodzi do takiego przedszkola
  Listopad 22, 2014 Odpowiedz
 2. Witamy chcieliśmy podziękować w imieniu Rodziców za wspaniale zorganizowane przedstawienie z okazji Pasowania Na Przedszkolaka. Dziękujemy całej kadrze pedagogicznej za trud i poświęcenie jakie okazujecie Naszym dzieciom każdego dnia. Dzięki Waszej pracy Nasze dzieci poznają świat,rozwijają się intelektualnie i stają się mądrzejsze.
  Październik 15, 2014 Odpowiedz
  • Nam też się podobało, bardzo się cieszymy, że dzieci w przedszkolu są uczone wierszyków piosenek przecież dzięki temu ćwiczą swoją pamięć co jest im bardzo potrzebne w dalszym życiu. Bardzo się nam nie podobało, że niektórzy rodzice nie uszanowali trudu NASZYCH DZIECI!! i byli głośno. wiem, że niektóre sytuacje wywoływało śmiech ale to rozpraszało dzieci. RODZICE USZANUJCIE PRACĘ SWOICH POCIECH I NASTEPNYM RAZEM UCISZAJCIE SWOJE STARSZE I MŁODSZE DZIECI A TAKŻE NIE ROZMAWIAJCIE ZE SOBĄ!!!!!!!
   Październik 16, 2014 Odpowiedz
 3. jestem zachwycona tym przedszkolem moje dziecko chodzi tam drugi tydzień i już mi w domu śpiewa piosenkę polecam każdemu, kto musi wrócic do pracy i nie jest do końca przekonany co do słuszności wysłania dziecka do przedszkola
  Wrzesień 10, 2014 Odpowiedz
 4. Rewelacja jestem bardzo zadowolona z przedszkola odpowiednia kadra pedagogiczna a szczególnie Pani Monika Wrońska jest dla dzieci jak druga mama doskonałe wyposażenia, indywidualne podejścia do dziecka. Polecam.
  Maj 26, 2014 Odpowiedz
 5. Super przedszkole, wyposażone w dobry sprzęt i zabawki stymulujące rozwój dzieci, kadra pedagogiczna w pełni poświęca się dzieciom, organizowane są różnego rodzaju konkursy, wyjazdy, zabawy. Czesne naprawdę bardzo niskie w porównaniu z innymi przedszkolami, dojazd do przedszkola również dobry co jest bardzo ważne. Naprawdę polecam :-)
  Maj 26, 2014 Odpowiedz